Stropy porotherm – strop gęstożebrowy. Idealny strop w domku jednorodzinnym

Stropy Porotherm są coraz bardziej pożądane przez inwestorów nowych domów. Ich zastosowanie sprawia, że konstrukcja budynku jest trwała i służy przez wiele długich lat.

strop gęstożebrowy Porotherm

Ceramiczny strop gęstożebrowy Porotherm jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań stropowych. Na zakup tego produktu decyduje się coraz więcej klientów. Strop Porotherm łączy w sobie zalety trwałego materiału ceramicznego z nowoczesnymi rozwiązaniami zapewniającymi szybki montaż oraz najwyższą solidność konstrukcji.

Strop gęstożebrowy porotherm

Strop gęstożebrowy porotherm polecany jest przede wszystkim przy budowie domów jednorodzinnych. Doskonale sprawdza się w tych budynkach, w których ściany zostały wybudowane z pustaków ceramicznych. Strop Porotherm zbudowany jest z belek nośnych oraz ceramicznych pustaków, które doskonale wypełniają przestrzenie między belkami. Od góry cała konstrukcja jest zalewana warstwą betonu. Dzięki temu cały strop budynku zostaje usztywniony. Jest to produkt godny polecenia. Dzięki zastosowaniu w produkcji innowacyjnych materiałów ściany naszego budynku będą odporne na obciążenia oraz pękania. Taki estetyczny i zadbany dom będzie nam służył przez wiele długich lat.

 

Author: osiedleklasno.pl