Strop Teriva przekrój. Instrukcja nowoczesnych stropów Teriva

Strop Teriva jest nowoczesnym gęstożebrowym stropem żelbetowym o konstrukcji belkowo-pustakowej. Doskonale sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym oraz budownictwie użyteczności publicznej.

Strop teriva instrukcja

Stropy te składają się z kratownicowych belek stropowych oraz pustaków betonowych oraz betonu układanego na budowie.
Niezwykle ważna jest strop teriva instrukcja. Informuje ona w sposób zamontować poprawnie strop. Jego wyróżnikiem jest łączne obciążenie charakterystyczne równomiernie rozłożone ponad ciężar własny konstrukcji. Obciążenie technologiczne jest równomiernie rozłożone na ścianki działowe oraz warstwy podłogowe całego budynku. Strop teriva instrukcja jest szczegółowo podawana przez producenta. Nie ma więc większego problemu z jego montażem.

Strop teriva przekrój

Producenci dokładnie tez opisują strop teriva przekrój.Na strop teriva przekrój widoczne są dokładnie wszystkie elementy. Można tu dokładnie zobaczyć zbrojenie wieńca, przy kominie oraz gdzie powinna być umieszczona sitka zbrojenia, ocieplenie czy nadbeton.
Pustaki stropowe wykonane są z keramzytobetonu, który zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i lekkość całej konstrukcji stropu.

Author: osiedleklasno.pl