Pustak stropowy teriva 2. Innowacyjne pustaki i stropy na budowie

Obecnie w budownictwie coraz częściej wykorzystywany jest strop Teriva 2 (3). To sprawdzone i nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne znalazło zastosowanie w różnorodnych obiektach budowlanych.

Strop Teriva 2

Strop Teriva 2 (3) należy są gęstożebrowego stropu belkowo-pustakowego. Posiada on wiele zalet. Wśród nich można wymienić niski koszt oraz duża wytrzymałość i bezpieczeństwo. Kolejnym walorem dodatnim jest szybki i łatwy montaż. Otóż dzięki niedużemu ciężarowi poszczególnych elementów możliwy jest montaż ręczny. Nie ma konieczności używania ciężkiego sprzętu budowlanego. Prócz tego strop ten posiada doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną. Jest niezwykle odporny na pleśń, grzyby oraz inne mikroorganizmy. W skład tego stropu wchodzi belka stropowa oraz pustak stropowy Teriva. Podczas montażu niezbędny jest też beton potrzebny do zalania stropu.

pustak stropowy Teriva

W sprzedaży mamy pustak stropowy Teriva tzw „wieńcowy typu “L” który doskonale służy do szalowania wieńców w stropie na ścianach zewnętrznych. Pustaki te są składowane na paletach, dlatego też nie ma większego problemu z transportem na budowę.
Stropy Teriva znalazły powszechne zastosowanie w obiektach budowlanych, a zwłaszcza w budownictwie użyteczności publicznej i przemysłowej.

 

Author: osiedleklasno.pl