Co ile cm wieszaki sufit podwieszany? Podstawowe informacje – sufit podwieszany jak gęsto wieszaki

Sufit podwieszany to ostatnimi czasy prawdziwy krzyk mody. Przede wszystkim bowiem jest dość łatwy sposób na aranżację nieco trudniejszego niż standardowo sufitu. W jaki sposób? Otóż sufit podwieszany polega ni mniej ni więcej niż na podwieszeniu na specjalnych konstrukcjach płyt z karton gipsu albo też kasetonów. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Zalety sufitu podwieszanego – sufit podwieszany jak gęsto wieszaki

Oczywiście na pewno umożliwia on nam ukrycie całej instalacji elektrycznej oraz wygładzenie sufitu. Ponadto taki sufit można zaaranżować doprowadzając tam drobne oświetlenie ledowe. Co więcej warto go również nieco udekorować w klasycznym stylu. Szczególnie zaś ciekawie w takiej aranżacji wygląda poddasze, gdzie właśnie często nie do końca wiemy, co zrobić z sufitem. Tu jednak dochodzi odpowiedź na pytanie, co ile cm wieszaki sufit podwieszany czy sufit podwieszany jak gęsto wieszaki .

Techniczne parametry sufitu podwieszanego – co ile cm wieszaki sufit podwieszany

Otóż tu trzeba podkreślić, że to co ile cm wieszaki sufit podwieszany czy też sufit podwieszany jak gęsto wieszaki w dużej mierze zależy od naszych preferencji odnośnie rodzaju sufitu. Generalnie jednak musimy liczyć się z tym, że sufit obniży wysokość pomieszczenia o jakieś 10cm i im cięższe są kartony, jakie wybraliśmy, tym więcej punktów nośnych musi posiadać konstrukcja.

 

Author: osiedleklasno.pl