Metalowe dekoracje do ogrodu

Jaka metaloplastyka artystyczna sprawdzi się w ogrodzie? Wyroby z metalu znajdziesz w wielu różnych odsłonach – są to zarówno przedmioty użytkowe, jak i dekoracyjne, dzięki którym tereny zielone zyskują urok i nieprzeciętny wygląd. Jakie ozdoby metaloplastyczne wybrać na rabaty i do altany ogrodowej? Przygotowaliśmy kilka gotowych inspiracji.

Metaloplastyka artystyczna do Twojego ogródka

Przekonaj się, jak wiele oblicz ma współczesna metaloplastyka artystyczna! Wśród niebanalnych produktów masz stylowe dekoracje stojące, na przykład: ażurowe kurki, malowane proszkowo na kolor biały. To przyjemna dla wzroku, zabawna ozdoba, obok której nikt nie przejdzie obojętnie! Kurki z metalu przyciągają spojrzenia i świetnie kontrastują z zielenią trawników. Kilka kur tworzy unikalna kompozycję, której będą Ci zazdrościć Twoi sąsiedzi!

Nie podobają Ci się metaloplastyczne kury i szukasz innych, oryginalnych ozdób na swoja działkę? Zwróć uwagę na zoomorficzne dekoracje, takie jak: motyle, ślimaki lub żaby, dzięki którym trawniki, grządki i rabaty nabierają sielskiego klimatu. Metaloplastyka ogrodowa to również eleganckie meble: ławki, siedziska i stoliki, a także lampy, lampiony i wiele innych, użytecznych przedmiotów.

Metaloplastyczne dekoracje ogrodowe Dąstal

Skarbnicą niebanalnych ozdób ogrodowych jest internetowy sklep Dąstal. To miejsce, w którym kompleksowo zaopatrzysz się w wyjątkowe dekoracje z metalu. W katalogu Dąstal są między innymi: zwierzątka z metalu, figurki, lampki i lampiony, wazony, metaloplastyczne wieszaki do altan i ekskluzywne stojaki na butelki wina lub soków. Do domków rekreacyjnych wybierz metaloplastyczne parasolniki, świeczniki, metalowe zegary lub ramki na zdjęcia.

Masz w ogródku rośliny doniczkowe? Dąstal oferuje industrialne donice, kwietniki, stojaki na donice oraz osłony doniczkowe z jutową linką. To przedmioty, dzięki którym należycie wyeksponujesz swoje rośliny i sprawisz, że Twoja ogrodowa aranżacja nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Author: osiedleklasno.pl