Pompa głębinowa z pływakiem – espa, pompa pedrollo

Obecnie na rynku mamy różnorodną ofertę pomp wodnych. Wśród wielu dużą popularnością cieszy pompa głębinowa z pływakiem.

Pompy wykonane są zazwyczaj ze stali chromoniklowej oraz żeliwa. Znajdują powszechne zastosowanie w przemyśle, instalacjach budowlanych oraz ogrodnictwie i rolnictwie.
W ofercie wielu sklepów można znaleźć pompy wirowe z korpusem spiralnym, takie jak: pompy blokowe, wielostopniowe pompy hydroforowe, pompy głębinowe oraz pompy do odprowadzania ścieków.
Pompa głębinowa z pływakiem wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jej przeznaczeniem jest pompowanie wody ze studni kręgowych i innych zbiorników. Posiada ona wbudowany kondensator rozruchowy.

Dużą popularnością na rynku cieszą się pompa Pedrollo. Jest to producent szerokiej gamy pomp dla instalacji domowych i przemysłowych. Doskonała jakość materiałów konstrukcyjnych w połączeniu z jakością i estetyką wykonania sprawia, że pompa Pedrollo jest doceniana przez wielu użytkowników oraz instalatorów.
Drugą z wiodących na rynku jest firma Espa Pompy głębinowe tej firmy cieszą się dużym zainteresowaniem Firma ta zajmuje się produkcją pomp wielostopniowych samozasysających oraz wirowych. Espa pompy głębinowe przeznaczone są do pompowania cieczy nieagresywnych, wolnych od zanieczyszczeń. Stosowane są przeważnie w instalacjach wodociągowych domów jednorodzinnych, działkach, ogrodach oraz zakładach przemysłowych rzemieślniczych. Oferowane produkty posiadają unikalne rozwiązania, dzięki którym jest niskie zużycie energii przy jednoczesnej lepszej wydajności. Pompy te przyczyniają się też do zwiększenia troski o środowisko naturalne.

 

Author: osiedleklasno.pl