Porotherm strop – belki stropowe. Idealne belki stropowe w Twoim domu

Oprócz doskonałej jakości pustaków ceramicznych w sprzedaży coraz częściej można spotkać szereg produktów uzupełniających. Wśród nich można wymienić nadproża oraz belki i pustaki stropowe. Budowa w jednolitym systemie jest gwarancją idealnego dopasowania elementów.

Belki stropowe Porotherm

Coraz większym zainteresowaniem wśród klientów na rynku budowlanym cieszą się belki stropowe Porotherm. Produkt ten może pochwalić się dużą trwałością oraz wytrzymałością.

Porotherm strop

Porotherm strop stanowi doskonałe uzupełnienie ceramicznych ścian. Ten belkowo-pustakowy strop z ceramiki poryzowanej charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi i jest najnowocześniejszym rozwiązaniem gęstożebrowego stropu ceramicznego. Belki stropowe porotherm są bardzo łatwe w montażu. Jego wykonanie nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności oraz narzędzi. Belki stropowe Porotherm mają długość od 1, 75 metra do 8, 25 metra. Są one dostępne w module co 25 cm.
Porotherm strop to dobra inwestycja w przyszłość, gdyż każdy dom powinien mieć stabilną konstrukcję. Stropy wykonane z nowoczesnego i solidnego materiału będą służyły przez wiele długich lat.

 

Author: osiedleklasno.pl