Osiedle Klasno. Blisko centrum i zacisznie – nowe mieszkania w Wieliczce

Niemal każdy człowiek marzy o swoim własnym, przytulnym miejscu na ziemi. W wirze zajęć nie mamy czasu na długie wycieczki w poszukiwaniu pubów, restauracji czy innych miejsc rozrywki. Kiedy wracamy z pracy chcemy w spokoju wypocząć i naładowac baterie. Zależy nam na bliskości rozrywek ale z drugiej strony bardzo cenimy sobie spokój.

Osiedle Klasno

Dokładnie to zapewni nam Osiedle Klasno, które położone jest 900 m od starego rynku Wieliczki. Osiedle zlokalizowane jest na ul. Jasnej. Budynki to nowe mieszkania w Wieliczce. Okolica obfituje w tereny zielone oraz place zabaw, dlatego mieszkanie odpowiednie jest zarówno dla młodych aktywnych ludzi, jak i rodzin z dziećmi. Szeroki wybór metrażu oraz układu mieszkań gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się zarówno małe mieszkania odpowiednia dla singli jak i mieszkania z dostępem do tarasu czy ogrodu.

nowe mieszkania w Wieliczce

Osiedle zbudowane jest na planie prostokąta co umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni, jednocześnie zapewniając wysoki wizualny standard. W takiej okolicy na pewno znajdziemy równowagę pomiędzy pracą, a odpoczynkiem.

 

Author: osiedleklasno.pl