Parkiet badi, styropian parkingowy. Innowacyjne produkty na rynku budowlanym

Styropian parkingowy czy parkiet Badi to innowacyjne produkty na naszym rynku cieszące się coraz większą popularnością. Potrafią one zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Styropian parkingowy– to innowacyjny produkt na rynku, który znalazł zastosowanie jako materiał termoizolacyjny w miejscach szczególnie obciążonych. Posiada on niski współczynnik przenikania ciepła. Ten praktyczny produkt doskonale izoluje posadzki w halach przemysłowych, magazynach, tarasach, garażach oraz na parkinach. Jako warstwa chroniąca sprawdza się w konstrukcjach drogowych, która chroni przed przemarznięciem. Stosowany jest także do wypełniania konstrukcji nasypów drogowych, kolejowych oraz przyczółków mostów i innych konstrukcji inżynierskich.

 

Drugim innowacyjnym produktem jest parkiet Badi . Wykonany jest z drewna zwanego Badi pochodzącego z krajów egzotycznych. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi oraz dużą odpornością na czynniki atmosferyczne. Ze względu na posiadane właściwości ten lakierowany parkiet jest często wykorzystywany w łazienkach, gdzie narażony jest na wilgoć. Doskonale prezentuje się w salonach oraz w innych nowoczesnych pomieszczeniach.

 

Author: osiedleklasno.pl