Ciężar stropu TERIVA. Lekki strop TERIVA II.

Strop to niezwykle ważny element każdego budynku, gdyż podtrzymuje on wszystkie jego ściany. Jest narażony na spore obciążenia, dlatego musi cechować go wytrzymałość oraz trwałość. Niezawodny z pewnością okaże się nowoczesny strop Teriva II.

Strop Teriva II

Obecnie na naszym rynku mamy szeroki wybór stropów. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się strop Teriva ii . Składa się on z belek żelbetowych (jako konstrukcji nośnej). Jego wypełnienie stanowią betonowe lub keramzytowe pustaki. Belka stropowa wykonana jest z kratownicy z zabetonowaną stopką o szerokości 120 mm oraz zbrojenia dodatkowego.

Ciężar stropu Teriva

 

Ciężar stropu Teriva jest dużą zaletą. Strop ten jest lekki dzięki czemu jego montaż może odbywać się bez użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Funkcjonalny ciężar stropu Teriva sprawia, że stropy te nadają się do montażu ręcznego.
Strop Teriva ii jest nowoczesnym i funkcjonalnym produktem cieszącym się dużym zainteresowaniem na rynku budowlanym. Charakteryzuje się niskimi kosztami, dobrymi parametrami przenoszenia obciążeń oraz dobrą izolacyjnością akustyczną i cieplną. Dzięki czemu służy przez wiele długich lat.

 

Author: osiedleklasno.pl