Czy warto grać o wyższą wygraną w Multi Lotku?

Gra Multi Multi to nadal dość często wybierana gra liczbowa. Jednak bardzo często główna wygrana nie wygląda zbyt atrakcyjnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo wytypowania wszystkich dziesięciu liczb. Warto pamiętać, że istnieje sposób na zwiększenie wygranej. Czy warto zdecydować się na zakład Multi Multi Plus?
Standardowa gra Multi Multi polega na wytypowaniu od jednej do dziesięciu liczb. Główną wygraną, która wynosi 250 000 gwarantuje jedynie skreślenie dziesięciu liczb, jeśli gracz skreśli mniej, wygrana będzie niższa. Jeśli gracz chce wziąć udział w losowaniu o 2 500 000 złotych, wystarczy, że zakreśli na kuponie opcję Plus.

 

W ten sposób może okazać się, że wśród skreślonych liczb będzie ta, którą nazywa się Plusem. To po prostu ostatnia wylosowana liczba. Czy warto grać z Plusem? Należy pamiętać, iż prawdopodobieństwo trafienia dziesięciu liczb z Plusem jest niższe niż trafienie szóstki w Dużym Lotku. Jednak można uzyskać również niższe wygrane, które mogą okazać się również atrakcyjne.
Statystyki Multi Multi Plus często są wykorzystywane przez regularnych graczy. Niektórzy próbują wytypować właśnie tę jedną liczbę, ponieważ już jej poprawne obstawienie pozwala na uzyskanie znacznie wyższej wygranej niż w przypadku standardowej gry.

 

Author: osiedleklasno.pl