Osiedle Klasno - logo

Rozmiar tekstu: A A A

Strefa Klienta

Bezpłatna pomoc doradcy kredytowego

Poprzez współpracę z doświadczonymi doradcami kredytowymi udzielamy Państwu pełnego wsparcia w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Zapewniamy uzyskanie najkorzystniejszej oferty. Zapewniamy analizę zdolności kredytowej klienta oraz dobór najdogodniejszej oferty kredytowej. Porównujemy oferty wielu banków oraz ich aktualne promocje! Załatwiamy wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu! Dążymy do skrócenia czasu oczekiwania na rozpatrzenie wniosku kredytowego. Umożliwiamy dobranie najkorzystniejszych warunków spłaty kredytu.

Więcej informacji uzyskają Państwo w Biurze Sprzedaży

Serdecznie Zapraszamy!

 

Aranżacje wnętrz

By w pełni cieszyć się z nowego mieszkania bardzo ważne jest jego odpowiednia aranżacja. Projekty funkcjonalne, estetyczne i uwzględniające bezpieczeństwo potrafią dać wiele radości przyszłym domownikom. Proponujemy projekty, których wykonanie będzie dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. Opracowywane projekty poprzez zastosowanie przemyślanych rozwiązań stworzą niepowtarzalny, indywidualny klimat, nie obciążając przy tym zbytnio budżetu. Decydując się na zakup mieszkania na Osiedlu Klasno mają Państwo możliwość skorzystania z naszych aranżacji mieszkań.

Mieszkanie zaaranżowane specjalnie dla Państwa, które oddaje styl i indywidualność nie jest poza zasięgiem! Z nasza ofertą realizacja własnego mieszkania marzeń jest na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w Biurze Sprzedaży!

 

Wykończenie mieszkania

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy ofertę, która obejmuje wykończenie wnętrza w bardzo korzystnej cenie. Z naszą pomocą wykończenie mieszkania przestaje być problemem a staje się przyjemnością!

 

Limitowana Książeczka Rabatowa

Specjalnie dla naszych Klientów którzy zdecydują się na zakup mieszkania na osiedlu Klasno przygotowaliśmy książeczkę zawierającą kupony rabatowe. W wybranych sklepach moga Państwo dokonać zakupów w promocyjnych cenach materiałów potrzebnych przy wykańczaniu i aranżacji mieszkania. Nasi Klienci otrzymują również zniżki na zakup sprzętu gospodarstwa domowego i radio-telewizyjnego.

*Promocje nie łączą się ze sobą.

O szczegóły oferty prosimy pytać w Biurze Sprzedaży.

Serdecznie Zapraszamy!

 Realizacja: Intellect
Copyright ©
ul. Jasna 8A
32-020 Wieliczka
Odwiedzin: 448778